Otázky a odpovědi k soutěži - Pojďme spolu chodit

Účastníkem soutěže se stáváte v případě, že je vám více než 18 let, zaregistrujete se na www.chodimesvzp.cz a navštívíte po dobu trvání soutěže alespoň 10 výletních míst, která jsou na webu uvedená. Vyrazit můžete na kterékoli ze 461 míst v celé České republice.

Výletní místa můžete navštěvovat v období od 1. 6. do 30. 9. 2023. Poté soutěž končí a do 14 dnů proběhne losování výherců.

Každý účastník je přihlášen do soutěže pod jedním účtem (e-mailem). Jednou z podmínek účasti v soutěži, resp. ve slosování, je návštěva minimálně 10 výletních míst. Soutěžící může samozřejmě navštívit víc než jen 10 návštěvních míst, ale do slosování vstupuje pod svým účtem pouze jednou.

Mezi výherce rozdáme 11 poukazů na nákup sportovního vybavení a 100 sportovních batohů VZP. Seznam cen najdete na www.chodimesvzp.cz.

Pokud se zaregistrujete a nepřijde vám potvrzovací e-mail, zkontrolujte, jestli nemáte e-mail ve složce Hromadná, v Koši nebo složce Spam (nevyžádaná pošta), popřípadě nám napište na info@chodimesvzp.cz.

Souhlasit s pravidly soutěže je nutné vždy, bez souhlasu se nemůžete do soutěže registrovat. Registrovat se můžete i bez udělení souhlasu s marketingovým využitím, ale dle pravidel soutěže poté nemůžete v soutěži vyhrát žádnou z cen. Pořadatel soutěže se zavazuje, že registrační osobní údaje soutěžících nebude poskytovat třetím stranám nezapojeným do soutěže.

Všech 461 výletních míst najdete v podstránce „Seznam výletních míst“. Jednotlivé tipy na výlety můžete vyhledávat podle krajů nebo přímo na mapě ČR. Libovolný počet míst si do seznamu oblíbených přidáte kliknutím na tlačítko „Přidat mezi oblíbené“. Svá oblíbená místa najdete v přehledu svého soutěžního účtu.

Pro označení místa je nutné mít s sebou chytrý mobilní telefon a v něm aktivovaná mobilní data. Dále je potřeba webové aplikaci povolit určování polohy. Až dojdete do cíle výletu, přihlaste se na svůj účet na www.chodimesvzp.cz a u vybraného místa zvolte „Jsem na místě“. Dřívější nebo zpětné označení není vzhledem k aktuálním GPS souřadnicím možné.

Každé ze 461 výletních míst má pro své určení zadané GPS souřadnice. Pokud si nejste jistí přesným místem, podívejte se na webových stránkách pod popis daného místa na mapu, kde je špendlíkem označené místo, kde je potřeba se přihlásit. Webová aplikace pozná, jestli se na místě doopravdy nacházíte, a zaktivní tlačítko „Jsem na místě“.

Zkontrolujte, zda máte ve svém telefonu zapnutá mobilní data a povolené služby určující polohu a jestli jste při registraci poskytli povolení, že k těmto údajům získáme přístup. Zkontrolujte také, že jste skutečně na daném místě – podívejte se na webových stránkách pod popis daného místa na mapu, kde je špendlíkem označené místo, kde je potřeba se přihlásit. Pokud se vám přesto nedaří místo označit, ozvěte se nám na info@chodimesvzp.cz.

Do 14 dnů po skončení soutěže proběhne slosování a následně budeme všechny výherce informovat e-mailem.